Pınar Deniz

Vatanım Sensin ile yıldızı parlayan bir diğer karakter ise Yıldız rolüyle Pınar Deniz olmuştur. Pınar Deniz 10 Kasım 1994 doğumludır. İzmir’de dünyaya gelen oyuncu yeşil renk gözlere sahiptir. Oyunculuk üzerine bir süre eğitim almıştır. Ekranların taze yüzleri arasında bulunan oyuncu, ilk olarak Sil Baştan dizisi ile bizlerin karşısına çıkmıştır. Daha sonra ufak çaplı dizilerde de şansını denemeye devam etmiştir. Bu diziler: Günebakan ve Beyaz Yalan’dır. Güzel oyuncunun Murat Dalkılıç’ın klibinde de yer aldığı biliniyor.

Dizide canlandırdığı karakter ise Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’in oynadığı Azize ve Cevdet karakterlerinin büyük kızıdır. Bu diziyle birlikte hayran kitlesinde de büyük bir ivme yaşanmıştır.

Pınar Deniz Eğitim Yılları

Oyuncunun üniversite eğitimini ilk olarak İstanbul Üniversitesi – Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile tamamladığı bilinmektedir. Daha sonra oyunculuk eğitimleri de alarak kendisini geliştirmiştir.

Pınar Deniz Kariyeri ve Hayatı

Duru güzelliğiyle ön plana çıkan oyuncunun Kaan Turgut ile beraber olduğu bilinmektedir. Kaan Turgut da kendisi gibi bir oyuncudur. Oyuncunun çocukluğundan bu yana oyunculuk olma hayalleri de bulunmaktadır. Oyuncu Sil Baştan ile başladığı kariyerinde hızlı tırmanışlarla yoluna devam etmektedir. Bu yapım 2014 yılına aittir. Bu dizide Evrim karakterini canlandırmıştır. Daha sonra 2015 yılında canlandırdığı yapım ise Beyaz Yalan’dır. Oynadığı karakterin adı Azra’dır. 2016 yılında da Vatanım Sensin kadrosuna dahil olmuştur. Murat Dalkılıç’ın Yani adlı şarkısının da klibinde oynamıştır.

Pınar Deniz Yer Aldığı Yapımlar

Pınar Deniz’in yer aldığı yapımlar: Vatanım Sensin, Beyaz Yalan, Sil Baştan’dır. Henüz oyunculuk kariyerinin temellerini yeni yeni oturtan oyuncunun yer aldığı yapımlar azdır. Vatanım Sensin dizisi ile dikkat çeken oyuncunun ileride büyük projelerde yer almaya devam edeceği aşikardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir